Saturday, 12 January 2013

DERMA PLUS + KONKURS


Witajcie! Dzisiaj krótka relacja z mojej wizyty w Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej DERMA PLUS, gdzie wybrałam się aby po raz pierwszy przetestować działanie lasera Vectus,  który został okrzyknięty jednym ze 100 przebojów 2012 przez Twój Styl. Przy okazji tej wizyty dowiedziałam się na prawdę wielu ciekawych informacji nie tylko na temat epilacji, ale także odnośnie różnorodnych zabiegów, jakie Derma Plus wykonuje. Chciałabym wam przybliżyć kilka informacji i zachęcić do ich przeczytania, ponieważ macie szansę wygrać zabieg laserem Vectus wybranej części ciała, który mogę wam śmiało polecić :) 

Z ogromnej ilości dostępnych na rynku metod, zaczynamy coraz częściej sięgać po te, które dadzą nam najbardziej długotrwały efekt przy minimalnym dyskomforcie. Taką metodą jest niewątpliwie epilacja. Przy współczesnym, dynamicznym trybie życia aktywne zawodowo kobiety cenią sobie oszczędność czasu, którą zapewnia taki zabieg. System najnowszej generacji - laser diodowy VECTUS - pozwala wielokrotnie skrócić czas epilacji a inteligentne dopasowanie parametrów zabiegu do indywidualnych potrzeb zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. Wykonując epilację przy pomocy lasera Vectus możemy trwale usunąć owłosienie z wybranej partii ciała. Zabiegowi możemy się poddać o każdej porze roku, ale nadchodzący czas jesienno-zimowy szczególnie mu sprzyja (zabiegu nie można wykonywać na opaloną skórę). Warto więc pomyśleć o nim teraz, bo wiosna już za kilka miesięcy!

Więcej informacji możecie przeczytać na stronie DERMA PLUS, a ja oczywiście zachęcam was do wzięcia udziału w konkursie :) Jedyne, co musicie zrobić, to zostawić w komentarzu swojego maila. Wyniki 19.01.2013 o 21.00 Powodzenia!

14 comments:

 1. lovely http://vladasworld.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Bardzo pasuje Ci taki kobaltowy kolor! :)

  ReplyDelete
 3. wiki18awf@wp.pl

  ReplyDelete
 4. izalach@op.pl

  :)

  ReplyDelete
 5. mrowinska.e@gmail.com pozdrawiam :-)

  ReplyDelete
 6. aneta199356@wp.pl

  ReplyDelete
 7. Dziękuję wam za wzięcie udziału w konkursie! Osobą, która została wylosowana jest izalach@op.pl Gratuluję! Szczegóły podam po weekendzie na maila :)

  ReplyDelete
 8. Ojej, dziękuję, bardzo mi miło, wczoraj od 21:00 zaglądałam tu co chwilę! ;)

  Pozdrawiam,
  Izabela

  ReplyDelete